Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Mąkowarsko

Mąkowarsko, kujawsko-pomorskie

  • 145 000 zł
  • 28,60 m²
  • 5 069,93 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Liberd...

Skontaktuj się

Mieszkanie Mąkowarsko

Mąkowarsko, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

145 000 zł

28,60 m²

5 069,93 zł/m²

Mieszkanie Mąkowarsko

Zaktualizowane: 13 maja 2026

145 000 zł 28,60 m² 5 069,93 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1870
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1870

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 145 000 zł (5 069,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 28,60 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1870
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (zabudowany), piwnica 6 m²
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie ciepła
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 28,6 m2 w domu wielorodzinnym, na parterze, w Mąkowarsku.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Dodatkowo jest taras.
Ogrzewanie centralne.
Mieszkanie wyremontowane w 2024 r.
W sąsiedztwie zieleń, ogrodzony plac zabaw, zewnętrzna siłownia, stół do tenisa stołowego i szachów.
Zapraszam na prezentację.

Agent

Agnieszka Liberda-Koczorowska

501 947...

501 947 402

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Liberda-Koczorowska

501 947...

501 947 402

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl